60UM6900 60UM6950DUB 60UM7100 60UN7000PUB 60UM6900PUA 60UM7100PLB 60UM7100DUA LED Backlight Strips for 60 inch TV
★★★★★ 4.7 96 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by greekcomicsacademy.gr
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • The price is for a full set and 5 pcs totally.Product Information:Size(Length):26.38 inch(670mm),Number of LED beads:8 per strip,Every LED Lamp Voltage:6 V,Package include:1set=5 pcs LED Strip.Double-sided adhesive paper on the back.