Quantum Storage Systems AD54-3060BK Wire Shelving Add-On Kit, 60" W x 30" D x 54" H, 600 lbs Capacity, Carbon Steel, Epoxy Coated, Black, NSF
★★★★★ 4.5 118 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by greekcomicsacademy.gr
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Manufacturer Quantum
Item model number AD54-3060BK
Product Dimensions 60 x 30 x 54 inches; 107 Pounds
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.5 out of 5
★★★★★
118 ratings | 48 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
83% (98)
4 stars
4% (5)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (12)